Foto-galeri

Sa pak e njohim botën, ja fotot që do t’iu mahnisin

15:22 - 24.06.20 Gazeta Shqiptare

Toka është krijuar shumë herët para se të jetonte njerëzimi. Një gjë është e sigurt, që ne e njohim shumë pak botën. Mrekullitë e saj janë të pafundme dhe kjo dëshmohet çdo ditë.Më poshtë po ju tregojmë një koleksion të disa mrekullive të rastësishme në botë, të cilat kurrë nuk kemi pasur shansin t’i shohim.

6ac45151e585e3c9e677cd6dad 0c2dc451e6acb963ae0d57afdd c054be5d1fa6f20802f89c5a49 873b765c24acf67d7c6262564f 7e7f25503a8eb73bcd953946aa 0344ff5fb1b06ce5551bd64816 sun b9bdb55fa191c5c99253f35a73 3aeff959b7844c3b3f0c26d588 85157553219d98626a8b1511d9 235d715b6a9d316287244bc089 56de375da0bce73033c9320926 0fe9355731b01299fbe03f4b88
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.