Kryesore

Alban Skënderaj tregon portretin e vogëlushit Duam: Pasuria ime!

21:41 - 27.06.20 Gazeta Shqiptare

Çifti shumë i dashur për publikun, Miriam dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti, me ardhjen në jetë të Duamit.Ndonëse çifti prej muajsh e ruajti të fshehtë portretin e vogëlushit, së fundmi ka qenë Albani, i cili ka nisur të mos i kursejë fotot e ëmbla të tij, duke na zbuluar dhe portretin e Duamit.

Këngëtari ka postuar një foto ku shfaqet Miriami dhe Ameli duke i dhuruar një puthje Duamit. “Pasuria ime”, shkruan Albani krah fotos ku mund t’i shohim portretin ëngjëllor vogëlushit.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE