Kryesore

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ndryshoj flokët që burrit t’i dukem vajzë tjetër!

19:00 - 27.06.20 Gazeta Shqiptare

Në ditët e sotme nuk është më habi të shohim këngëtaret me modele të ndryshme flokësh pothuajse çdo javë, por nga ata që i duhet të bëjnë ndryshime për hir të dashurisë.E ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, këngëtarja e njohur shqiptare, Denisa Gjezo ka bërë një deklaratë e cila ka habitur të gjithë.

E pyetur se për çfarë arsyeje në botë do t’i drejtonte flokët ajo ka thënë flokët e saj kaçurrela i drejton për bashkëshortin si dhe shumë shpesh u ndryshon ngjyrën që të duket gocë tjetër.

“Për burrin i drejtoj flokët.

I ndryshoj shpesh që ai të mendojë se nuk ka vetëm Denisën, por të dukem si një gocë tjetër”, – u shpreh këngëtarja duke qeshur.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE