Kryesore

Elita Rudi feston ditëlindjen, Gjiko i bën urimin e veçantë (Pamje nga festa)

15:56 - 28.06.20 gsh

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte mes urimeve të shumta dhe urimi i bashkëshortit të saj, Gjiko. Ky i fundit postoi një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ndërsa bashkangjitur shkruan: “Urime ditlindja gruja jem, Shote galica jem. Ty tkom sa nje ushtri, s’ka lufteqe se fitojme, TE DU”.



a aa aaaaa
<
>

Para Gjikos, Elitën e uroi edhe vjehrra e cila shkruante: “Qofsh e lumtur përjetë nuse”. Në shkurt, Elita dhe Gjiko u bënë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin  Zëri.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE