Aktualitet

Futboll në plazh/ Meta: Më mirë kur shënojnë shokët (Video)

21:39 - 28.06.20 gsh

Këtë fundjavë presidenti Ilir Meta është larguar nga rutina dhe ka përzgjedhur Gjirin e Lalzit për të pushuar. Përmes postimeve në rrjetet sociale, presidenti Meta tregoi se të shtunën e kaloi duke bërë xhiro me pedalone në det, ndërsa të dielën e ka mbyllur me një ndeshje futbolli.Në një video të postuar në Facebook, ai thotë se po e mbyll fundjavën me energji pozitive, ndërsa promovon frymën e ekipit. Meta shprehet se në një ndeshje futbolli është mirë kur shënon vetë, por më mirë akoma nëse shënojnë shokët.

STATUSI I PLOTË

Është mirë kur shënon vetë, por edhe më mirë kur shënojnë shokët. Faleminderit çunave të Shën Pjetrit që me ftesën e tyre ma mbyllën këtë fundjavë me energji pozitive.

Është mirë kur shënon vetë, por edhe më mirë kur shënojnë shokët. Faleminderit çunave të Shën Pjetrit që me ftesën e tyre ma mbyllën këtë fundjavë me energji pozitive.

Është mirë kur shënon vetë, por edhe më mirë kur shënojnë shokët. Faleminderit çunave të Shën Pjetrit që me ftesën e tyre ma mbyllën këtë fundjavë me energji pozitive.

Publiée par Ilir Meta sur Dimanche 28 juin 2020

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE