Kryesore

Nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Arbana Osmanit

15:12 - 28.06.20 gsh

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani  ka dhënë lajmin e bukur disa ditë më parë  përmes një urimi për ditëlindjen e partnerit të saj, Eduart Grishaj. Moderatorja zbuloi se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, por kurioziteti i fansave tashmë është në lidhje me gjininë e fëmijës.1 2
<
>

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, është zbuluar dhe gjinia e foshnjës që moderatorja do të sjellë në jetë dhe kjo nëpërmjet dhuratave që Arbana mori nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur.” Ata i kanë blerë rroba ngjyrë blu për bebushin, duke zbuluar kështu se Eduarti dhe Arbana do të bëhen së shpejti prindër të një djali.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.