Aktualitet

Atentat nipit të deputetit të PS/ Kapet autori, ishte me arrest shtëpie

11:00 - 30.06.20 gsh

Arrestohet 33-vjeçari me iniciale Gj.P, i cili ditën e djeshme qëlloi me armë zjarri në drejtim të Fatjon Harushës, nipit të deputetit të PS. Mësohet se 33-vjeçari ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpie”. Që prej ditës së djeshme policia ishte duke hetuar në lidhje me ngjarjen, çfarë solli dhe në kapje të autorit. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE