Kronikë

Atentati ndaj Hekuran Billës/ Arrestohet i dyshuari i fundit (Emri)  

16:06 - 30.06.20 gsh

Arrestohet personi i fundit i përfshirë në vrasjen e Hekuran Billës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi se në pranga ka përfunduar shtetasi P.Pusi, 25 vjeç.Arrestimi është bërë nga Policia e Tiranës në bashkëpunim me atë të Shkodrës dhe 25-vjeçari është arrestuar në qytetin e Shkodrës.

Pusi njihet si shok i ngushtë i Viktor Markut. Ai ka qenë duke drejtuar makinën me të cilën u krye atentati ndaj biznesmenit Billa.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE