Aktualitet

Me pushime në Vlorë/ Ndërron jetë sapo del nga deti i moshuari

10:50 - 30.06.20 gsh

Një 72- vjeçar ka ndërruar jetë pasi po bënte plazh tek ‘Plazhi i Ri’ në Vlorë së bashku me bashkëshorten.Ai ka dalë nga deti në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spital.72- vjeçari F.H, ndërroi jetë në spital por janë ende të paqarta rrethanat dhe shkaqet e vdekjes së tij.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 09:40, në bregdetin e Plazhit të Ri, Vlorë, pranë shkollës së Marinës është nxjerrë nga deti në gjendje të rëndë shtetasi F. H., 72 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin Rajonal. 72 vjeçari ka qenë duke bërë plazh shoqëruar nga bashkëshortja e tij.Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE