Aktualitet

Takimi me Metën/ Ruçi shkon në Presidencë në këmbë dhe pa maskë

12:44 - 30.06.20 gsh

Ashtu si ishte planifikuar, kryeparlamentari ka nisur një takim me Presidentin Meta ku Në fokus të takimit të tyre është diskutimi i raportit të fundit të Venecias për emërimet në Kushtetuese. Ashtu si shihet edhe në këtë foto, Gramoz Ruçi i është drejtuar Presidencës në këmbë.Distanca nga zyra e tij tek Kryesi e Kuvendit deri tek zyra e Metës është e shkurtër, ndaj Ruçi ka zgjedhur ta bëjë rrugn në këmbë, ndonëse temperaturat janë të larta. Bashkë me këshilltarët e tij, kryeparlamentari është parë teksa i drejtohet Presidencës, pa maskë, ndonëse njëri prej këshilltarëve të tij e kishte të vendosur.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE