Bota

Fotot e Princi Charles shqetësojnë anglezët/ A e ka lënë COVID me pasoja?

17:32 - 02.07.20 gsh

Princi Charles është shfaqur në publik pak kohë pasi fitoi betejën me COVID. Por duket se në daljet e tij të fundit, pretendenti për fronin mbretëror ka shqetësuar anglezët. Ashtu si shihet edhe nga foto, Princi ka duar shumë të enjtura, dhe të gjithë po pyesin veten nëse sëmundja e Covid-19 e ka lënë pasoja.auto_106480639_1579525852206684_7149148923275545825_n1593700688 auto_106509757_193125765449004_4027680686039173487_n1593700690 auto_106792006_290573422130425_7608556427886359023_n1593700689
<
>

Megjithatë kjo nuk është herë e parë që Charles shfaqet në një foto ku duket i transformuar. Ndërsa vizituan Indinë në Nëntorin e kaluar, fansat dhe fotografët panë të njëjtën gjë, duar të fryra dhe të kuqe. Familja mbretërore ende nuk ka dhënë një lajmërim zyrtar rreth kësaj situate që ka shqetësuar të gjithë.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE