Foto-galeri

Ja si do të dukeshin ‘yjet’ nëse do ndryshonin gjini

12:50 - 02.07.20 Gazeta Shqiptare

Aplikacioni FaceApp është rikthyer përsëri në vëmendje ditët e fundit. Ky aplikacion, “shndërron” meshkujt në femra e anasjelltas.Këtij trendit duket se nuk i kanë shpëtuar as personazhet e famshëm, të cilët kanë pasur rezultate tejet interesante. Shikoni fotot dhe do të habiteni…

0d00bad4-d440-4d76-b241-659d7bf88061 ac3baaf6-0fd9-484d-8fe2-68b4e59795db-1 1f298005-5b41-49dc-9301-62ba19e49d51 40ed6225-766d-4299-a399-da404c9fa3c5 f7baae18-478b-4bac-8e8c-9b625af92e1b 620a5e90-8339-4a09-9e9d-a48223a229b8 22415869-f498-4529-ab8b-48c48a6de86b d659ff52-46d2-4482-8b26-65b6f74498e0 01254eb6-8686-4914-b8f4-9450fa6b956f c1ac4a19-3522-40d2-be60-62fdeadc5876 3697215f-7129-45e4-82bd-cb974eadcb34 8340c4f9-c97d-4e28-b4b2-1870ffa6114b 575ab3b0-ccb4-4dbb-bd49-98b2e34f3402 c2fda12a-c488-4dce-a6a9-11f23cd84e8f 1b84e12f-0ac7-47c5-b78e-d3fa56f3abe7 a3e710c6-a437-4da6-8de2-e7001dd66641 dbde1738-8df9-46cc-9690-1fc0dc442ea4 a34f6b94-fd13-469b-bb7b-cd8ec3957c74 f0ce0f31-db80-4096-9091-902e24d09b04 e2766e29-1b4d-402d-8196-0c6b50372392 b89cc45c-0f4e-428e-a6ed-5dbd93ba6886
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE