Horoskopi

Qëndrojini sa më larg, njerëzit më përtacë kanë këto shenja horoskopi

15:07 - 02.07.20 Gazeta Shqiptare

Qëndrojini sa më larg…! Demi, Luani dhe Bricjapi janë shenjat më përtace. I kishit menduar?!DEMI
I përkushtohen me shpirt një aspekti të caktuar kur e duan realisht shumë, por për pjesën e mbetur e kanë më të lehtë të vështrojnë natyrën apo frigoriferin me orë të tëra, se sa të përfundojnë atë çka kanë nisur.

LUANI
I dashuroni pushimet dhe të gjithë janë si ju në këtë drejtim, por duhet ta dini se jeta nuk mund të jetë vetëm aq, Nuk mund të shmangni përgjegjësitë duke mos bërë asgjë, kështu që përpiquni të jeni më fleksibël.

BRICJAPI
Përtacinë e justifikoni me faktin se nuk arrini gjithmonë atë që dëshironi. Kjo nuk është arsye që të mësoheni me një gjendje kosntante të të bërit pak, pasi dembelizmi do të bie ndesh me të mirat që mund të të ofrojë jeta.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.