Aktualitet

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

18:41 - 04.07.20 Gazeta Shqiptare

Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë, teksa ka ndërruar jetë një 24- vjeçar.Nga sa bëhet e ditur një mjet ka dalë nga rruga tek vendi i quajtur “Rrapi”, e për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri me iniciale G.M, ndërsa shoferi është dërguar menjëherë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”, një mjet ka dal nga rruga dhe për pasojë ka ndëruar jetë pasagjeri në mjet shtetasi G.M., 24 vjeç,​ ndërsa drejtuesi i mjetit shtetasi K.M., 26 vjeç, është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE