Aktualitet

“Ka një masë të vlefshme për të ruajtuar veten dhe të tjerët. Maska!” ministrja Manastirliu publikon apelin e Tritan Kalos

22:30 - 04.07.20 Gazeta Shqiptare

Ogerta Manastirliu, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, ka publikuar mesazhin e ripërsëritur të mjekut Tritan Kalo për të përdorur maskat.Sipas Kalos, maska është masa e vetme për të ruajtur veten dhe të tjerët nga COVID-19. Kurse ministrja thotë se është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e tij.

 

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

#COVID19
 Vendose maskën Është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e virusit!
#RuajVeten #RuajTëTjerët

#RespektoniRregullat

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE