Aktualitet

Përfshihet nga flakët magazina në Vlorë (Video)

14:56 - 04.07.20 gsh

Kneë magazinë në Vlorë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.Gazetari Enrik Mehmeti raporton se magazina ka qenë e mbuluar edhe me eternit. Tymi që përhapet si rrjedhojë e zjarrit është dëmtues për banorët e zonës përreth.

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po mundohen që të venë nën kontroll flakët.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE