Foto-galeri

Do përloteni… fotot që tregojnë dashurinë mes vajzave dhe baballarëve

17:39 - 04.07.20 Gazeta Shqiptare

Marrëdhënia baba-vajzë është një gjë e bukur. Ajo është përgjithmonë vajza e vogël, pa marrë parasysh moshën. E për një baba nuk ka dhuratë më të madhe se ta shikojë që vajza e tij të rritet në një shpirt të bukur, si një njeri i pavarur, e sigurt dhe e suksesshme.Akumulimi i kësaj mund të jetë dasma, e cila është e mbushur me kaq shumë emocione, që nga shikimi i parë deri tek vallja e parë, lotët, të qeshurat, gëzimi, adhurimi dhe krenaria.

Më poshtë do t’iu sjellim fotot që tregojnë lidhjen prekëse të babait dhe vajzës dhe momentet më të vështirat të baballarëve, duke parë vajzën e tyre në një fustan të mrekullueshëm të bardhë. Zor se mbahen lotët…

 

dan_morris_photography-16-5eed3cdbd9b0e__880 Andy_Tyler_Photography_CharlotteAlistair_0305__AT10704-5eed3b4ab169e__880 Ami-Robertson_0002-5eed3a8ccb3fd__880 Fathers-Day-5-5eed3ea1b5a2a__880 Alan-Law-best-documentary-wedding-photographer-uk_6-5eed3a6c6b358__880 Phil-Sailbury-Fathers-day-Crop-5eed3d7a08ceb__880 samuel-docker-02-5eed3dae29341__880 dan_morris_photography-020-5eed3cf1906a8__880 Fathers-Day-3-5eed3e9c99963__880 Andy-Gaines-Photography-fathers-day-05-5eed3aa613c68__880 Rik-Pennington-unnamed-5eed3d93e6bdc__880 HBA-Photography-004-5eed3d3f6672d__880 Fathers-Day-5eed3ea43a07e__880 25-images-that-make-us-love-our-dads-even-more-Happy-Fathers-day-Dad-5eed5cabc50b8__880 Fathers-Day-2-5eed3e9a21af7__880-1 BenMinnaar-5-5eed3c2133c74__880 soven-amatya-02-5eed3e3004065__880 Andy-Gaines-Photography-fathers-day-13-5eed3aca8d141__880 Andy-Gaines-Photography-fathers-day-09-5eed3ae0def8f__880 Liam-Crawley-4-5eed3d605d2d4__880 Liam-Crawley-5-5eed3d544927b__880 Fathers-Day-4-5eed3e9f325a2__880 Chris-Denner-5-2-5eed3caf7bcee__880 Steve-Rooney-103942542_948411808955304_9147481392812460924_n-5eed3e6b0f0da__880 DSP2-5eed3d19bc80f__880 samuel-docker-01-5eed3dabc4a06__880
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE