Aktualitet

Po udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, aksidentohen 2 punonjës policie në Orikum

18:56 - 04.07.20 Gazeta Shqiptare

Dy punonjës policie janë aksidentuar në Orikum.
Punonjësit, të cilët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, kanë humbur drejtimin e mjetit dhe janë rrëzuar.
Dy punonjësit policorë janë transportuar menjëherë për në spital. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE