LIFE STYLE

10 kopjet e ‘frikshme’ të yjeve të Hollywood (Foto)

20:40 - 08.07.20 gsh

Mund të duket e pabesueshme, por ja që ndodh. Në botë, gjithsecili prej nesh ka një sozi, por shumë pak kanë shansin që ta njohin.Por këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shohin nga afër “kopjet” e tyre dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Ja 10 njerëz që kanë ngjashmëri të fortë me yjet e Hollivudit.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 aa
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE