Foto-galeri

FOTO/ Kur make-up bën “magji” me disa persona…

12:22 - 08.07.20 Gazeta Shqiptare

Për t’u dukur të bukura, vajzat duket se e kanë gjetur zgjidhjen; make-up-in. Ky trend vitet e fundit ka marrë një përdorim të gjerë në shoqëri dhe shpesh i ka dhënë fund shqetësimit të vajzave për pamjen e jashtme. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme dhe do ta shikoni sa magji bën make up me disa persona… 

y5 y5-1 y28 y27 y26 y25 y24 y23 y22 y21 y20 y19 y18 y16 y17 y15 y14 y13 y12 y11 y10 y9 y8 y7 y6 y4 y3 y2 y1
<
>

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE