Kronikë

Aksident në Durrës/ Drejtuesi i mjetit përplas 6-vjeçarin dhe largohet

20:18 - 09.07.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar në lagjen nr.17 në Durrës, ku ka mbetur i plagosur një 6-vjeçar.Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin e mitur me inicialet A.B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE