Aktualitet

Gjendet i mbytur një person në Durrës, trupi i dekompozuar u pikas tek akuariumi i portit

08:24 - 10.07.20 Gazeta Shqiptare

Është gjetur i pajetë një person pranë kalatave të terminalit të portit të Durrës, tek akuariumi. Dyshimet e para janë që personi i paidentifikuar të jetë mbytur.Policia nga ana tjetër informon se trupi është i dekompozuar dhe se i përket një personi të seksit mashkull.

 

NJOFTIMI I POLICISË

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 10.07.2020, rreth orës 07:45, në akuariumin e portit, është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe për zbardhjen e ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE