Rajoni

Shënohen 205 raste të reja dhe 6 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

16:43 - 10.07.20 gsh

Maqedonia e Veriut raportoi sërish shifra të larta përsa i përket të infektuarve me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit 205 persona rezultuan pozitiv me koronavirus, ndërsa u shënuan 6 viktima.Mediat maqedonase bëjnë me dije se numri në total i të prekurve ka shkuar në 7777, ndërsa numri i viktimave nga COVID-19 ka arritur në 368 deri më tani.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE