Kryesore

Feston sot ditëlindjen/ Buqetë të madhe me lule dhe dhurata të shtrenjta, “Zogu i Tiranës” surprizohet në mesnatë

12:24 - 11.07.20 Gazeta Shqiptare

Sot është një ditë e veçantë për Hermes Nikajn, i njohur si “Zogu i Tiranës”. Ai feston sot ditëlindjen në arrest shtëpie. E pavarësisht kësaj nuk kanë munguar surprizat për të nga njerëzit e dashur. 

Hermesi është surprizuar në mesnatë nga miqtë e tij, ku kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit. Ajo çka bie më sy janë dhuratat luksoze që ai ka marrë, duke ia bërë edhe më të veçantë këtë ditë.

Nuk dihet ende sa do të zgjasë arresti në shtëpi, por fansat po presin rikthimin e tij në ekran. Kujtojmë se 26-vjeçari i ka mohuar akuzat e tij dhe ka deklaruar se është i pafajshëm.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE