Aktualitet

Gjendet e vdekur gruaja në një hotel të Sarandës, dyshimet e para

10:13 - 11.07.20 gsh

Policia e Sarandës njofton se një grua rreth 69-vjeç, me inicialet L.P është gjetur pa shenja jete këtë mëngjes. Bëhet fjalë për një turiste, e cila është gjetur e vdekur brenda dhomës së një resorti turistik në aksin Turizëm-Kanali i Cukës në Sarandë.Sipas policisë, viktima është gjetur nga vajza e saj. Blutë e Sarandës dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet për shkaqet që mund t’i kenë marrë jetën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE