Foto-galeri

Në vendin e duhur dhe në kohën e duhur, fotot që do t’iu habisin

14:01 - 11.07.20 Gazeta Shqiptare

Ju mund të jeni fotografi më i mirë në botë, por nganjëherë gjithçka që ju nevojitet është të jeni në vendin e duhur në kohën e duhur. Dhe njerëzit arritën të kombinojnë kohën dhe vendndodhjen.Nga ndeshjet përrallore deri tek rastësitë qesharake, këto foto janë diçka për tu parë. Bright Side ka përmbledhur disa foto ku do të mbeteni të habitur…

478e83564cbcf16455d5f02757 7c4ec35bd9b3d0e8bcfbea7c8a f25a915de4a36a6bb1afd8ff66 22e3e45b3aaec891afa4a70188 9db60d546e9f3f1c5e3d10c9cc c93f245621a31ae7d569ee79ba dc67585c2bab9a9f3edc5468fb e0ed6254e3b61ca21f32e8bc4b c3fe00532498194b57d5a49df1 d02b855661a27ab9750cd2c4ea bb05dc506fb3ef0d8e4c99c9b4 47474c5776b321384e18b6481c 7522f055fba12a9b9fdb6af997 9a179f5f58a4d671575283389e 150d195bb0b4f6e9a6d58e7aa6 6050bf57368c2d8e0c620709df 1650045683b5fa5ba36baf2e80 757c9652b589320dcee3f86bf4 1c64375c81851ca6bde3e22f5a
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE