Kryesore

Ajka feston 2-vjetorin e lindjes, urimet e veçanta të Besit dhe Xhensilës (Foto)

15:22 - 12.07.20 gsh

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Në këtë ditë të veçantë për vogelushen e tyre, dyshja publikuan foto dhe video në rrjetet e tyre sociale, ku bashkangjitur shkruanin dhe fjaët më të bukura për të uruar Ajkën.“12.07.2018. 11:50AM or’e bekuar, solle diellin e diteve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!”, ishte mbishkrimi i videos në te cilën e ka postuar Xhensila.

https://www.instagram.com/p/CCiZPyPDvlG/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërsa Besi shkroi: “Më e shtrenjta, Ajka e jetes, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren! @xhensilamyrtezaj. Faleminderit secilit nga ju per cdo urim! Zoti ju rujt!!!”

https://www.instagram.com/p/CCibaTnhcDV/

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE