Kronikë

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina del nga rruga

17:57 - 12.07.20 gsh

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Veliternë.Gazetarja Lorena Kodra raporton se një automjet ka dalë nga rruga, por fatmirësisht ka pasur vetëm pasoja materiale.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE