Kronikë

E rëndë në Gjirokastër/ Gruaja shkon në spital dhe godet me thikë infermieren, vuante nga probleme të shëndetit mendor

12:10 - 12.07.20 gsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjirokastër, ku një grua e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor ka shkuar në spitalin rajonal ‘ Omer Nishani’ në Gjirokastër, dhe ka goditur me thikë një infermiere.Burimet bëjnë me dije se gruaja po transportohet në spitalin Psikiatrik në Vlorë.

 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE