Kosova

Pas 6 orësh pyetje/ Hashim Thaçi del nga Gjykata e Hagës, do të pyetet sërish nesër

19:26 - 13.07.20 gsh

Pas thuajse gjashtë orësh Hashim Thaçi ka dalë nga Gjykata e Hagës. Presidenti u mor në pyetje që prej paradites, dhe tashmë ka lënë ambjentet e gjykatës. Bëhet me dije se Hashim Thaçi do të merret sërish nesër në pyetje. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE