Foto-galeri

Prezantuan mamatë e tyre dhe të gjithë u shokuan!

15:46 - 13.07.20 Gazeta Shqiptare

Është e vështirë të gjesh një person, i cili nuk është krenar për nënën, apo që nuk mendon se ajo është më e mira në botë.Disa përdorues të internetit kanë vendosur të publikojnë online fotot e mamave të tyre, të cilat i kanë lënë të gjithë pa fjalë.

Këto nëna tregojnë se pavarësisht se je 40, 50 apo 60 vjeçe, ende mund të dukesh në super formë dhe askush nuk mund ta gjejë moshën tënde të vërtetë.

640-0-5f0c26e4a3e9d 640-0-5f0c26e4ea187 640-0-5f0c26be74835 640-0-5f0c26be498e5 640-0-5f0c26e3e7c81 640-0-5f0c26e4c8e45 640-0-5f0c26e4811b5 640-0-5f0c26e5180df 640-0-5f0c26be99eda 640-0-5f0c26bf12489 640-0-5f0c26bebd318 640-0-5f0c26bedfd40 640-0-5f0c26e4210fc 640-0-5f0c26e45747d
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE