Aktualitet

E rëndë në Shëngjin/ Mbytet pushuesja nga Kosova

21:00 - 15.07.20 gsh

Një 71-vjeçare nga Kosova ka humbur jetën ditën e sotme në Shëngjin. Bëhet me dije se ajo ka qenë me pushime dhe është mbytur teksa ishte future në det.  Kjo është humbja e disatë që ndodh në plazhet shqiptare këto ditë, ku protagonistë janë pushuesit nga Kosova.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE