Aktualitet

Fëmijët i dërguan lule për ditëlindje, ndërron jetë nga koronavirus 49-vjeçarja tek Infektivi

11:16 - 15.07.20 gsh

Një tjetër paciente ka humbur betejën me COVID-19 tek Infektivi. Bëhet fjalë për një 49-vjeçare e cila prej ditësh ndodhej në intubim.49-vjeçarja, një ditë më parë kishte pasur ditëlindjen dhe në pamundësi për ta parë, fëmijët i kishin dërguar një tufë me lule në spital. Lajmin e bënte të ditur vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila publikonte dhe foton e rëndë të 49-vjeçares së intubuar në spital.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE