Kryesore

Shuhen dyshimet/ Stresi pajtohet me Keisin dhe poston foton e ëmbël

19:30 - 15.07.20 gsh

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkak të marrëdhënies së tyre më ndarje dhe bashkime. Dyshja është bërë shpesh pjesë e mediave rozë për ndarjen nga njëri-tjetri.Kejsi pas ndarjes u largua në Kanada ku ka jetuar për shumë vite me familjen e saj. Madje u përfol edhe për një lidhje me një modele të reperit shqiptar.Por Stresi hodhi zërat poshtë duke reaguar ashpër në rrjetet sociale. Ndërsa ditën e sotme me foton e fundit të publikuar në Instastory i ka dhënë fund një herë e mirë thashethemeve mbi raportin e tij me Keisin.

Ai ka publikuar një foto teksa po flet me partneren e tij dhe shkruan: “Gruaja më e mirë në botë që më bon proud”. Në foto reperi shihet duke fjetur gjumë, ndërsa gruaja e tij e shikon gjithë dashuri. Çifti jetojnë në dy shtete të ndryshme, por duket se largësia nuk i ka ndarë por i ka bashkuar edhe më shumë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE