Aktualitet

Tre rastet e reja me COVID-19 në Elbasan, një prej tyre punonjës i policisë

14:42 - 15.07.20 gsh

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi 85 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, 3 prej të cilave u shënuan në Elbasan.Bëhet me dije se njëri nga të infektuarit është një punonjës policie, duke arritur kështu në 6 numri i të prekurve me koronavirus në Drejtorinë Vendore të Policisë në Elbasan. Ndërsa, dy rastet e tjera janë kontakte të të infektuarve më parë.

Kujtojmë se sot dhe 4 pacientë humbën betejën nga koronavirus, duke arritur në total numri i viktimavë në 101 deri më tani.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.