Kryesore

U përpoq të përgënjeshtronte shtatzaninë/ Publikohen fotot e Sara Hoxhës me barkun e rrumbullakosur

17:20 - 15.07.20 gsh

Prej kohësh flitet se Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë. Javët e fundit, kemi dëgjuar jo pak mbi shtatzëninë e Sarës, partneres së Ledri Vulës. Megjithatë, çifti nuk kanë reaguar ende mbi lajmet që po qarkullojnë në mediat online.Pak dirë më parë “Prive” shkruante se e dashura e Ledrit është në muajin e pestë të shtazënisë dhe pret një vajzë. Megjithatë ky lajm nuk është konfirmuar asnjëherë nga dyshja, duke i bërë të gjithë mjaft konfuzë.

Screenshot_22-1 sra (1) sra
<
>

Por kjo video e siguruar nga “News31” tregon Sarën dhe Ledrin gjatë një feste ditëlindje dhe ajo çka vihet re teksa Sara kërcen është barku i rrumbullakosur. Tashmë nuk ka më dyshime, Sara dhe Ledri shumë shpejt do të bëhen prindër.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE