Bota

Video/ Ministrja franceze harron maskën në makinë, mbulon fytyrën dhe ikën me vrap

20:47 - 15.07.20 gsh

Një video e ministres së Industrisë franceze është bërë virale në rrjetet sociale. Agnès Pannier-Runacher ka zbritur nga makina e saj, por ka harruar maskën. Menjëherë ministrja është kujtuar dhe është kthyer me vrap tek makina e saj për të marrë maskën.Ndërkohë ajo menjëherë ka mbuluar fytyrën me duar, për të shmangur kështu kontaktin.  Ndërkohë shihet që një prej zyrtarëve që ndodhej pranë i ka dhënë një maskë tjetër.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE