Aktualitet

5 orë ndjekje nga policia/ Kapet gomonia e drogës në Vlorë

12:16 - 16.07.20 gsh

Kapet mjeti lundrues i dyshuar me drogë në Vlorë. Pas një operacioni prej 5 orësht gomonia e cila dyshohet se ngarkoi drogë në Vlorë u braktis nga skafistët dhe u bllokua nga policia.Ndërkohë po vazhdon kontrolli nga toka. Te gjitha forcat kane rrethuar zonen dhe po vazhdojne kontrollin. Pakot qe dyshohet se jane me lende narkotike jane hedhur ne det. Veprimet po i kryen policia e Vlores

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE