Kryesore

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

10:09 - 16.07.20 gsh

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën akuzën e zhvatjes.Çifti ka dhënë së fundmi një intervistë për “20 Minuten”, gjatë së cilës e kanë fajësuar Loredanën për gjendjen e tyre të vështirë ekonomike. Zonja Petra dhe bashkëshorti pretendojnë se kanë humbur një total prej 655.000 eurosh për shkak të reperes.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE