Kryesore

Verë edhe në seancën plenare/ Deputetet ndryshojnë look, Qefalia “mahnitet” nga Ediola Braha

13:06 - 16.07.20 gsh

Ka nisur ditën e sotme seance plenare. Ashtu si prej kohësh tanimë, deputetët janë parë në seancë me maska dhe duke respektuar distancën sociale. Por ajo që na ka rënë në sy sot është veshja që femrat kanë zgjedhur për në seancën plenare. Duket se vera tashmë ka ardhur edhe brenda Kuvendit, ku zonjat tanimë janë “zhveshur” nga kustomi zyrtar dhe ngjyrat e errta për të qenë më të freskëta në look.108950413_271290794167665_9018002280620259999_n (1) 109789402_304701027339017_1270274535169038427_n (1) 110211935_300225561176777_3362094925772953518_n 110306714_965650247228863_1167044882486001300_n (1)
<
>

Ajo që na bëri përshtypje është padyshim deputetja Edlira Hyseni, që ka zgjedhur një kostum rozë pastel me mëngë zhapone. Ndërkaq Milva Konomi ka preferuar një fustan blu të hapur. Por duket se mendim ndryshe ka nga ne deputeti i PS, Xhemal Qefalia. Ashtu si duket dhe nga fotot, ai shoqëron me sy deputeten simpatike të LSI, Ediola Braha.

lule fustan depyette me luleee me maskeee te qeshuraaa depette deptette maskekek asddff maska ne koke i nukriu e liqe mahnirtt me luleeeaa fustaaa
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE