Foto-galeri

Iluzione të pabesueshme, imazhet që do t’ju lënë pa fjalë

11:56 - 17.07.20 Gazeta Shqiptare

Makijazhi zakonisht përdoret për t’i bërë njerëzit edhe më të bukur seç janë.Por ndonjëherë njerëzit me imagjinatën e tyre bëjnë krijime nga më të ndryshmet dhe shumë unike. I tillë është edhe rasti i make-up artistet, Mimi Choi, e cila ka mbi 1.3 milionë ndjekës në “Instagram”.

Ajo e shndërron trupin e saj në iluzione optike artistike dhe të bukura. Mimi i bën këmbët e saj të duken banane ose kaktus dhe krahët ë duken si sanduiçe.

“Bored Panda” ka publikuar disa nga krijimet e saj unike, të realizuara me grim. Fotot e mëposhtme vërtetë që do t’ju lënë pa fjalë.

 

640-0-5f10213e6bbb9 640-0-5f10213f14d33 640-0-5f102121df1f4 640-0-5f10213f421f0 640-0-5f102121b83b9 640-0-5f1021220bbd2 640-0-5f10212194fc8 640-0-5f10212172619 640-0-5f1021214b049 640-0-5f1021214b049-1 640-0-5f10213ec358f 640-0-5f10213ee6d2c 640-0-5f10213e91387 640-0-5f10213e44021
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE