Foto-galeri

Kur shtëpia “bëhet” një me natyrën! Del në shitje një nga godinat më të veçanta në botë

22:00 - 21.07.20 Gazeta Shqiptare

Natyra, jo pak herë kthehet në një aleate tepër e madhe për njeriun. Një shtëpi në Britaninë e Madhe, është e ndërtuar me ndihmën e natyrës.Pemët shërbejnë si kolona mbajtëse dhe degët e gjethet e saj si një dekor magjik.

Tavani gjithashtu është e ndërtuar nga degët e pemëve. Ajo që e bën akoma më interesante shtëpinë, është fakti që edhe orenditë e brendshme janë antike, biblioteka e vjetër përmban libra klasikë dhe përreth nuk ka asnjë shtëpi, duke krijuar një sinkroni natyrë-njeri.

Shtëpia ka dalë në shitje për një vlerë prej 500,000 mijë eurosh dhe deri më tani kërkesat në drejtim të pronarit të saj kanë qenë të shumta. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

aaa er-1 asfdsfh ewerw ghjhgjghjgh dftgdgdf sdgfgfdgdf tytrytrytr yuyiiuiu uytuyutu (1) rtrtrt uytuyutu
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE