Kryesore

‘’COVID-19 ‘gjallon’ ende vrullshëm mes nesh’’ mjeku Kalo: Përkujdesi mbetet domosdoshmëri

08:29 - 22.07.20 gsh

Mjeku infeksionit Tritan Kalo, vijon të jetë aktiv në rrjetet sociale, ku poston mesazhe sensibilizuese ndaj qytetarëve për situatë në të cilën ndodhemi nga COVID-19.Mjeku Kalo,  thekson se virusi është një sëmundje që merr jetë, dhe është ende prezent mes nesh, ndaj përkujdesi mbetet domosdoshmëri.

Virusi Sars-Covid2 sëmundje-shkaktues dhe jetë-marrës, ende gjallon vrullshëm mes nesh. Përkujdesi ndaj vetes mbetet domosdoshmëri”, shkruan Kalo

Ndërkohë në vendin tonë deri më tani janë konfirmuar të infektuar me Covid 4 290 qytetarë mes të cilëve 117 kanë humbur jetën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE