Kryesore

“Nuk kam simptoma, familjarët janë negativë”, ministri shqiptar i Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut infektohet me COVID-19

21:28 - 22.07.20 Gazeta Shqiptare

Kreshinik Bekteshi, Ministri shqiptar i Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.Bekteshi përmes një postimi ka deklaruar se nuk ka asnjë simptomë të COVID-19 dhe familjarët i kanë rezultuar negativë.

STATUSI NGA KRESHINIK BEKTESHI

Të nderuar miq,familjarë

Dua t’ju njoftoj që edhe përkundër përpjekjeve maksimale dhe respektimit të protokoleve sapo më informuan se kam rezultuar pozitiv me COVID-19, nga testimi i bërë sot paradite.

Fatmirësisht nuk kam asnjë simptomë dhe familjarët në testimin e sotshëm që të gjithë janë negativ.

Duke ju bërë thirrje që të respektojmë protokolet, dëshiroj çdo të mirë për ju dhe familjet tuaja!

Bashkë, edhe me mbështetjen tuaj, do ta tejkalojmë edhe këtë sfidë!

Shëndet e mbarësi për të gjithë!

 

Драги пријатели,

Сакам да ве известам дека и покрај максималните напори за почитување на протоколите и мерките за заштита од коронавирусот, добив информација дека сум позитивен на КОВИД-19 тестот направен утрово.

За среќа, немам никакви симптоми и се чувствувам добро, а членовите на моето семејството по денешното тестирање се негативни на тестот за КОВИД-19.

Ве повикувам сите да се придржувате кон протоколите и мерките за заштита, ви посакувам се најдобро на вас и вашите семејства!

Заедно со вашата поддршка, ќе го надминеме овој предизвик!

Здравје и среќа за сите!

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE