Kronikë

E rëndë në Tropojë, i riu mbytet në lumin e Valbonës

16:35 - 24.07.20 gsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tropojë, ku një i ri është mbytur në lumin Valbonë.



Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale B.N., 29 vjeç. Mësohet se 29-vjeçari ka qenë me makinë në lumë, ndërkohë që në vendgjarje janë gjetur makina, dhe rrobat të cilat ishin lenë aty. Bëhet me dije se ai ka pësuar vdekje natyrale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE