Kronikë

Përfshihet nga flakët autobusi i fasonerisë në Fier

11:57 - 26.07.20 gsh

Një autobus i një fasonerie, i cili mundësonte transportin e punëtorëve që nga fshati Peshtan, Kafaraj, Frakull dhe më gjerë  është përfshirë nga flakët ditën e sotme.  Ngjarja ka ndodhur në fshatin Peshtan të njësisë administrative Levan.Sipas banorëve dhe vet drejtuesit te këtij mjeti, zjarri i cili kishte përfshirë një pjesë të autobusit ka shkaktuar dëme materiale dhe në pjesën e brendshme të tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plot të ngjarjes dhe shkaqeve të zjarrit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE