Kryesore

Oriola pushime me të dashurin, por nuk i ndal fotot provokuese në Instagram

09:10 - 31.07.20 gsh

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse u përfolën për një ndarje mes tyre, duket se dyshja po jeton ditë plot dashuri përkrah njëri-tjetrit.Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar topless dhe ka mbuluar gjoksin vetëm me një gjethe.  E mesa duket ka qenë i dashuri që i ka bërë foton seksi partneres së tij, që tanimë njihet për poza sensuale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE