Aktualitet

30-vjeçari vetëhidhet nga lartësia, policia jep detajet: Dyshohet se…

21:33 - 01.08.20 Gazeta Shqiptare

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në zonën e Unazës së Re, ku një person ka rënë nga lartësia.Uniformat blu shprehen se një 30-vjeçar dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia, ndërsa tashmë është në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE