Aktualitet

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, reagon me mesazh ngushëllimi presidenti Meta

12:41 - 01.08.20 Gazeta Shqiptare

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka ngushëlluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjtë, ndarjen nga jeta të Aneta Ramës.Përmes një postimi në “Facebook”, Meta i shpreh familjes Rama, ngushëllimet me të sinqerta.

Mesazhi i Metës 

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE