Kryesore

Foto/ Luana dhe Anxhelina me të njëjtin bikini, kujt i shkon më shumë?

12:27 - 02.08.20 gsh

Ky fillim gushti i ka gjetur VIP-at tanë me pushime. Nuk kanë munguar fotot seksi buzë detit, duke e bërë edhe më të nxehtë këtë verë. Ne po ju sjellim dy sex-simbol që duket se kanë pasur zgjedhje të njëjtë në bikini.-640-0-5f25b15903a07 -640-0-5f25b18015193
<
>

Luana ka postuar këtë foto në Instagram dhe ne menjëherë na u kujtua foto seksi e Anxhelinës me të njëjtin bikini. Vetëm se Anxhelina i ka veshur ato një vit më parë, dhe ka publikuar foto në verën e 2019, ndërsa moderatorja këtë fundjavë, ku mesa duket ka gjetur pak kohë të pushojë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE